Kategorii produktów
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>

Placu Pręty ze stali nierdzewnej

Placu Pręty ze stali nierdzewnej

Nasze dostawy prętów kwadratowych ze stali nierdzewnej są dostępne w obu zimno ciągnione i gorąco walcowane stan. Większość naszych square bar 3″ produktów i pod jest zimno rysowane, chociaż może być gorąco walcowane. Zimno ciągnione ba

Features

W ramach tych świat słynnego ze stali nierdzewnej czworokątnego producentów CHUANGYI jest najbardziej wiarygodna. Zapraszamy do rury o przekroju kwadratowym hurtowych tanie ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej pasek magazynie z naszej fabryki.

Nasze dostawy prętów kwadratowych ze stali nierdzewnej są dostępne w obu zimno ciągnione i gorąco walcowane stan. Większość naszych square bar 3″ produktów i pod jest zimno rysowane, chociaż może być gorąco walcowane. Zimno ciągnione bar jest bardziej błyszczące w wyglądzie i tolerancji, który jest podobny do gorąco walcowany materiał, który jest zwykle ponadgabarytowych. Większość naszych Square bar jest dostarczany w losowej długości 12', ale mogą być cięte na wymiar dla zamówień.

Dostępne gatunki stali: 304L, 316L, 303, 17-4, 416 i więcej!
Będziemy niestandardowe Piła cięte na długość i sprzedają mniej niż pełnej długości w niektórych rozmiarach.
Dostępne są usługi polerowania.

Hot Tags: stali nierdzewnej czworokątnego, ze stali nierdzewnej kwadratowe rury, stal nierdzewna pasek zapasów producentów, fabryki, Tanie
Produkty powiązane
E-mail to us
Jeśli masz jakieś pytania na temat cudzysłowu lub współpracy, prosimy o napisz do nas lub skorzystać z poniższego formularza zapytania. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się w ciągu 24 godzin. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami.
Kategorii produktów
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi Metal produktów Co., Ltd